MŪSŲ ATSIDAVIMAS JŪRAI


Mes žavimės jūra. Matome ją kasdien ir giliai tikime jūros dovanojamais privalumais odai.

Mūsų kultivuojamos jūrinės veikliosios medžiagos, padedančios atskleisti Jūsų natūralų grožį, gaunamos tausojant ir gerbiant jūrą.

01

Lokaliai išgaunami ingredientai

Phytomer jūrinė bioįvairovė

PHYTOMER veikla įsišaknijusi Bretanės regione Prancūzijoje.

80% mūsų aktyviųjų ingredientų yra iš Bretanės, Vakarų pakrantės regiono Prancūzijoje. Mūsų produktų sudedamosios dalys išgaunamos pasitelkiant glaudų bendradarbiavimą su vietiniais augintojais, kūrėjais ir tyrėjais, tai mums padeda išlaikyti tvarias ir atsakingas gavybos ir gaminimo praktikas. Savo ingredientų gavybai renkamės Bretanės regioną dėl išskirtinės regiono bioįvairovės. Besidriekiantys 2700 kilometrai pakrantės gali pasigirti išskirtiniu kraštovaizdžiu ir bioįvairove Europos regione.


arrowAtraskite mūsų istoriją

Sen Malo, PHYTOMER gimtinė

02

ATSAKINGAI KURIAMI ODOS PRIEŽIŪROS PRODUKTAI

Dumblių kultivavimas Bretanės jūroje

Phytomer svarbi jūrinė bioįvarovė.

Mūsų kultivuojami dumbliai yra iš saugomos jūrinės teritorijos, taip siekiama užtikrinti aukščiausią mūsų produktų kokybę bei gamtos apsaugą. Vienas iš tokių dumblių – rudieji dubliai, palaikantys odos drėgmę ir saugantys nuo dehidracijos. Kiekvienąmet tarp balandžio ir birželio mėnesio, šie dumbliai yra gaudomi tinklais keli kilometrai nuo Sen Malo pakrančių.

Mūsų pagarba jūrai ir jos gyvybei atsispindi visoje mūsų veikloje.

Pati pažeidžiamiausia bei nykstanti dumblių rūšis, kurią naudojame, yra kultivuojama laboratorijose, kad galėtume panaudoti jų kosmetines savybes jų neeikvojant, tausojant jūros ekosistemą bei saugant jos bioįvairovę. Jania raudonasis dumblis yra išskirtinai turtingas kalcio. Mes kultivuojame dumblius savo laboratorijų fotobioreaktoriuose, pasitelkdami unikalią technologiją.


Naudingos kosmetinės dumblių savybės – Phytomer

03

BIOTECHNOLOGIJŲ PROGRAMOS

Dumblių kultyvavimas laboratorijoje – Phytomer

Mes kultivuojame jūrą savo laboratorijose

PHYTOMER yra viena iš nedaugelio kosmetikos kompanijų pasaulyje, įvaldžiusių jūros biotechnologijas, ypač – jūrinio fitoplanktono kultivavimo procesą, kuris kuria 100% natūralias aktyviasias medžiagas, turinčias išskirtinių kosmetinių savybių. Įkvėpta farmacijos sektoriaus, ši pirmaujanti technologija leidžia panaudoti jūrinių medžiagų galią neeksploatuojant vandenyno resursų.

*EPS: Egzopolisacharidai.


arrowSužinokite apie mūsų laboratorijas

EPS XMF – Pionnière XMF Perfection jauninamasis kremas
Dumbliai

PHYTOMER mokslininkai buvo pirmieji pasaulyje, pradėję kultivuoti jūrinius produktus laboratorijoje, tam, kad padidintų jų atstatomąsias savybes odai. Mūsų mokslininkai kuria tvarias ir aplinką tausojančias formules ir kruopščiai prižiūri visą gamybos procesą, nuo ingredientų gavybos iki pat produkto paruošimo.

Antoine Gédouin, PHYTOMER prezidentas

04

ŽALIOJI GAMYBA

Mums svarbi aplinkosauga

PHYTOMER renkasi atsakingus bei tvarius gamybos būdus, siekiant minimizuoti poveikį aplinkai

  • Draugiška gamtai bei natūrali veikliųjų medžiagų gavyba, jokių chemikalų
  • Atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas gamyboje
  • Filtravimo įrenginiai, išvalantys gamyboje naudotą vandenį.

05

KOKYBĖS UŽTIKRINIMO SERTIFIKATAI

Phytomer pasitelkia Jania Rubens dumblius ir jų ypatingas savybes

Žinomi visame pasaulyje
dėl aukštų kokybės standartų.

PHYTOMER seka tvarios gamybos principais tam, kad apsaugotų natūralius jūrinius išteklius. Laikomasi griežtų standartų, tad kultivavimo sritys pasirenkamos atsižvelgiant į NATURA 2000 reikalavimus.


2012 metais, PHYTOMER buvo viena iš pirmųjų kosmetikos kompanijų, pripažinta dėl savo tvarių bei tinkamų gamybos praktikų, atitinkančių ISO22716 standartus. Akyla produkcijos kontrolė visame gamybos procese užtikrina aukščiausią kokybę.


arrowMūsų meilė odai

Phytomer – Certification Ecovadis Gold 2018

2018 metais, Phytomer buvo suteiktas GOLD ECOVADIS sertifikatas, pripažįstantis tvarią aplinkosauginę ir socialinę Phytomer politiką. Pagal šį tarptautinį sertifikatą, Phytomer patenka tarp top 5 % aukščiausiai įvertintų kompanijų pasaulyje. Mes ypač didžiuojamės šiuo įvertinimu.

Dumblių išgavimas Bretanės jūroje