MES ATSIDAVĘ ODOS PRIEŽIŪRAI


Mes tikime unikalia grožio galia. Kiekvienas mūsų formulėse naudojamas ingredientas užtikrina efektyvų, malonų bei saugų poveikį.

01

ORGANIŠKA, NATŪRALU, DRAUGIŠKA GAMTAI

Dumblių audinių kultivavimas

Mes žavimės jūra ir naudojame gamtoje esančius, organiškus ingredientus išgautus iš jūros, kad suteiktumėme jūsų odai naudos. Kiekvieną dieną, mūsų tyrėjų komanda vysto žalius metodus siekiant išgauti veiksmingiausias molekules kurios gali būti randamos jūroje. Tuomet šios molekulės paverčiamos į išskirtinai efektyvias odos priežiūros priemones.


arrowMūsų atsidavimas jūrai

Organiški, laukiniai arba ekologiški jūriniai ingredientai

02

PAGAMINTA SU MEILE BRETANĖJE

Kadangi produktus mes gamine patys, savo laboratorijose Mont St Mitchel įlankoje (Bretanėje, Prancūzijoje), ir tai daro jau trečia Gedoin šeimos karta, mes galime patvirtini jų kokybę. Metai iš metų kaupiame ir vystome išsamias žinais apie jūrinius ingredientus kuriuos kuriame.

Formulės pasižymi delikačia tekstūra, kuri glotniai ramina bei yra itin maloni naudoti, tad grožis tampa neatsiejamas nuo geros savijautos.

arrowMŪSŲ ISTORIJA arrowMŪSŲ ATSIDAVIMAS

03

AUKŠČIAUSI KOKYBĖS STANDARTAI

Phytomer – aukštos kokybės odos priežiūros produktai
PHYTOMER laboratorijos Sen Mišelio įlankoje

Vykdant pardavimus daugiau nei 80-tyje šalių, mūsų gamybos standartai atitinka griežčiausius odos dirginamumo, saugumo bei kokybės reikalavimus pasaulyje.

Visos mūsų formulės ir protokolai yra patikrinami trečiųjų šalių ekspertų: biologų, dermatologų ir kitų odos specialistų.


arrowPažinkite mūsų laboratoriją

Saugios ir patikrintos formulės

04

SAUGUMAS

Phytomer – saugumas, efektyvumas bei malonumas naudoti

Tik kruopščiai atrinkti ingredientai įtraukiami į mūsų produktų sudėtį, siekiant nuolat užtikrinti efektyvumą, malonumą bei saugumą. 95% mūsų pasiūlos tinka veganams, o visos mūsų formulės sudarytos iš natūralių jūrinių medžiagų.

Mes naudojame tik aukštos kokybės sintetinius ingredientus, kai jie pastiprina priemonių efektyvumą ir gerina grožio rezultatus.

jokio parabeno, silikono gaminių ir alkoholio

05

ATSIDAVĘ IR ATSAKINGI

OLIGOFORCE ADVANCED, Bretanėje gamintas PHYTOMER serumas

Phytomer siekia gamtai draugiškos kosmetikos, kuriamos iš lokaliai išgautų ingredientų, su pagarba jūrai ir žmogui.


Dans nos laboratoires, nous développons des alternatives innovantes pour promouvoir la biodiversité marine tout en optimisant la performance de nos produits.


Mūsų SPA centruose ir salonuose dirba tik aukščiausios kvalifikacijos grožio specialistai, galintys Jums suteikti kokybiškas bei personalizuotas odos priežiūros paslaugas, rūpestį bei dėmesį, kuriuos Jūsų oda nusipelno.


arrowPHYTOMER Lietuvoje

PHYTOMER procedūros SPA centruose ir salonuose
Jūrinės veikliosios medžiagos – PHYTOMER laboratorija

PHYTOMER LABORATORIJŲ UŽKULISIUOSE+

Kiekvienas produktas yra nuodugniai testuojamas, siekiant pasiekti tobulą balansą tarp efektyvumo, malonumo ir odos tausojimo, visada pirmenybę teikiant saugumui.rn

Sužinokite apie savo mėgstamiausių produktų sukūrimo procesą bei jų sudėtį kiekvieno produkto puslapyje.

1 • Veikliosios jūrinės medžiagos

MŪSŲ FORMULIŲ PAGRINDAS: JŪRINĖS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Mūsų produktai yra gaminami komandos mokslininkų Bretanėje, mokslininkų, kurie yra įgiję aistrą jūrai bei odos priežiūrai. Kiekvieną dieną, jie atranda ir vysto efektyviausias jūrines veikliasias medžiagas, kurios sudaro PHYTOMER išskirtinius produktus. Šie pasižymi neprilygstamais rezultatais ir puikiu suderinamumu su bet kokio tipo oda. Jūrinė veikloji medžiaga yra mūsų apibrėžiama kaip bet kokia veikloji medžiaga, kurios kilmė yra jūrinė: dumbliai, mikrodumbliai, jūriniai mikroorganizmai, kartu ir augalai, gėlės ir medžiai, kurie auga šalia jūros.

MŪSŲ FORMULIŲ PAGRINDAS: JŪRINĖS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Pasaulio vandenynai - milžiniška, žmogui veik nepažini biologinė išteklių talpykla, kuri nepaliauja stebinti mokslininkų savo galimybėmis.

Jūros vanduo pasižymi išskirtiniu naudingumu žmogaus odos grožiui ir sveikatai dėl milžiniško jame ištirpusių mineralų ir mikroelementų kiekio. Maža to, jūros vanduo savo sudėtimi artimas žmogaus kraujo plazmai, todėl yra ypač lengvai asimiliuojamas, pasižymi simbioze su oda.

MŪSŲ FORMULIŲ PAGRINDAS: JŪRINĖS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Mikro ar makro, rudieji, raudonieji ar žalieji, dumbliai yra panašūs į odos ląsteles. Dumblių apsaugos ir gynybos mechanizmai išliko nepakitę per visą Žemės evoliuciją. Dėl to veikliosios jūrinės medžiagos turi aukštą paveikumą: Jūsų oda jas atpažįsta ir absorbuoja geriau nei kitus junginius. Tai leidžia PHYTOMER sukurti subalansuotas formules, kurios padeda pasiekti nepriekaištingų rezultatų.

2 • Ekstraktas
Natūralu

Formulių pagrindas: visiškai natūralūs ekstraktai

Nors mūsų produktų išskirtinis efektyvumas iš esmės priklauso nuo jūrinių veikliųjų medžiagų, kurias atrandame ir vystome savo laboratorijose, kiti mūsų naudojami natūralūs ingredientai yra parinkti būtent dėl jų specifinių savybių pagerinti kosmetinę naudą bei suteikti malonumą juos naudojant. Štai čia rasite tris pavyzdžius iš mūsų plataus ingredientų sąrašo.

saccharide isomerate : jūrinis cukrus

benzyl salicylate : Ylang Ylang eterinis aliejus

caprylic/capric triglycerides : augalinis emolientas

3 • Sudedamosios dalys
Sintetiška

Formulių tobulinimas:
Visiškai gryni sintetiškai pagaminti ingredientai

Mes renkamės tik dermatologų patvirtintus bei odos priežiūrai tinkamus junginius ir molekules, odą saugančius saulės filtrus bei maloninančius kvapus. Visi sintetiškai išgaunami junginiai, kuriuos mes naudojame, privalo atitikti tris pagrindinius kriterijus:

Efektyvu | Dermatologų patikrinti odos priežiūros junginiai bei moksliškai įrodytas teigiamas poveikis.

Nedirgina | Šios odos priežiūros molekulės patikrintos odos dirginamumo testais ir dažnai naudojamos medicininiais bei farmaciniais tikslais.

Gryna | Jokių toksinių medžiagų sudėtyje.

4 • Tinkamas dozavimas
išsaugančių

Formulių išsaugojimas:
Minimalus konservantų naudojimas

Norėdami užtikrinti produktų saugumą, naudojame minimalius tikrai būtinų konservantų kiekius, kad apsaugotume Jus nuo kryžminės taršos ar infekcijų rizikos ir išlaikytume pirmines produktų savybes nepakitusias.

Populiariausi mūsų produktai