Bene 50 metų PHYTOMER telkia jūros galias gaminti odos priežiūros priemones, kurios padeda atskleisti moterų ir vyrų grožį — natūralų, savitą, gyvybingą.

ŠEIMOS
ISTORIJA

Mathilde Gédouin-Lagarde, įkūnijanti natūralų grožį visiems ir visur — nuo jūros iki miesto.

Antoine Gédouin, PHYTOMER prezidentas, prisiemantis iššūkį įtikinti įspūdingiausius spa pasaulyje

Jean Gédouin, vizionieriškasis įkūrėjas, įsteigęs PHYTOMER 1972-aisiais

Trys pasišventusios kartos

Jūros garsas, bangų galia, šaltas, druska dvelkiantis vėjas...

Viskas prasidėjo Bretanėje, Pranzūcijos vakarų pakrantėje, 1972-aisiais. Ten, nuo Sen Malo įlankos kranto, jaunasis vizionierius vardu Jean Gédouin pažvelgė į jūrą.

Šis filmas nupasakoja PHYTOMER istoriją

MŪSŲ PAŠAUKIMAS
MOKSLUI

PHYTOMER, jūrų biotechnologijų pradininkai

Mus įkvėpia moksliniai tyrimai ir jūros grožis. Šioms aistroms suderinti, PHYTOMER įkūrė išskirtinę laboratoriją skirtą vien tik jūrų biotechnologijoms. Laboratorijoje mūsų talentai bendradarbiauja siekdami brėžti naujas mokslinių tyrimų ribas.

ATRASKITE PHYTOMER LABORATORIJĄ

« PHYTOMER mokslininkai yra pirmieji pasaulyje, pradėję kultivuoti jūrą laboratorioje siekiant stiprinti jos poveikį odai. Jie kuria aukštos kokybės, ekologiškai atsakingas formules kontroliuodami kiekvieną žingsnį nuo veiklosios medžiagos atradimo iki galutinio produkto gamybos.»

Antoine Gédouin, PHYTOMER prezidentas

PAGARBA
JŪRAI

Vietiniai ingredientai

Atsakingas produktų išgavimas

Jūros dumblių kolonijos

Minimali žala gamtai

Kokybės ir socialiai atsakingo verslo sertifikatai

Jūra — mūsų egzistavimo priežastis

Mūsų istorija ir gyvenimai yra glaudžiai susiję su tuo, kas mus supa — jūra. Ja žavimės ir rūpinamės, o ji mums atsidėkoja. Jūra suteikia mums medžiagas, iš kurių vystome aukščiausios kokybės produktus. Mokslo laimėjimai leidžia mums apsaugoti jos išskirtinę bioįvairovę.

MŪSŲ EKOLOGIŠKA FILOSOFIJA

MŪSŲ GROŽIO
VIZIJA

Autentiškas, natūralus ir gyvas grožis

Esame tikri, kad moters grožiui nieko netrūksta. Mes siekiame atskleisti naujas stulbinamas Jūros galimybes ir užtikrinti, kad jūros energijos kupina kosmetika pasiektų ir nuo jos nutolusių miestų gyventojus, grožio profesionalus ir SPA centrus visame pasaulyje.

Populiariausi produktai