CELLULI ATTACK

CELLULI ATTACK

Intensyvus celiulito gydymas

Tikslinis intensyvus celiulito gydymas

Tikslinis produktas celiulito gydymui. Celiulito žudikas. Sunkioji artilerija sunaikinanti matomą celiulitą probleminėse vietose. Greitas probleminių vietų gydymas: celiulitas, apelsino žievės oda, probleminiai riebalai. Visa tai 50 % mažiau matoma jau po 1 mėnesio. "Lygina" matomas duobutes, odos reljefą ir mažina apelsino žievelės efektą.
Anticeliulitinis, gerai išbandytas mūšio planas. Ypač tiksli aukštųjų biotechnologijų formulė, tobulai parinkta geriausių PHYTOMER patentuotų liekninamųjų sudedamųjų dalių dozė, sustiprinta AHA rūgštimi: rožinių pipirų aliejus, jūrinis pelynas, jūrinė vynuogė ir glikolio rūgštis radikaliam riebalų deginimui ir odos lyginimui.
Skystas koncentratas gerai įsigeriantis į odą. Ypatinga tekstūra, kuri akimirksniu ir nemasažuojant prisotina odą veikliosiomis medžiagomis ir gerina lipolizę. Tonizuojantis, intensyvus ir energijos suteikiantis kvapas.

75,00 €
Talpa :
Kiekis :
Nėra klientų įvertinimų

Panašūs produktai

TONING BODY SCRUB W...

Tonizuojamasis kūno šveitiklis su jūros druskos kristalais

39,50 €

[ Daugiau + ]

Glycolight

Naktinis liekninamasis kūno gelis – emulsija

63,00 €

[ Daugiau + ]

Klinikiniai rezultatai

EKSTREMALUS CELIULITO MAŽINIMAS: MATOMI REZULTATAI JAU PO 28 DIENŲ*

Mažiau matomas celiulitas: 120%
Lygesnis celiulitas: 124%
Sumažėję įsisenėję riebalai: 100%
Mažiau įdubusi oda: 110%

*56 moterų įvertinimas – vidutiniai rezultatai po 28 dienų kasdienio naudojimo du kartus per dieną.

Mokslinė inovacija

ROŽINIŲ PIPIRŲ ALIEJUS

Tai grynas rožinių pipirų aliejus iš Schinus terebinthifolius, žinomo kaip “netikrų pipirų medis”, sėklų. Augalas kilęs iš Pietų Amerikos ir apdirbamas 100% ekologišku, aukštųjų technologijų būdu.
PHYTOMER mokslininkai atrado, kad šis koncentruotas rožinių uogų aliejus veikia net įsisenėjusius riebalus, skatina jų pasišalinimą ir apsaugo nuo naujų riebalų kaupimosi. Stiprina lipolitinį veikimą. Šio ingrediento lipolitinis veikimas riebalams yra 8 kartus stipresnis nei kofeino*.
*Atlikti in vitro testai ingredientui.


Aktyvūs ingredientai

Rožinis pipirų aliejus (Pepper Slimactiv): išskirtinai skirtas adipocitams (riebalinė ląstelė). Sustiprina lipolitinį veiksmą. Greitina riebalų pasišalinimą ir apsaugo nuo naujų riebalų kaupimosi.
Jūrinis pelynas (Sea absinthuim): veikia lieknumo genus, subalansuoja genų funkcijas susijusius su celiulito gamyba giluminiuose audiniuose ir mažina celiulitą.
Glikolio rūgštis (Glycolic acid): stiprina liekninamųjų ingredientų veiksmingumą, lygina odą.


Komentarai

Write your review

CELLULI ATTACK

CELLULI ATTACK

Write your review

haut de page