Profesionalo patarimas

Nusitaikome: UŽTERŠTUMAS
Tikslas: Panaikinti!

Visur esantis ir nematomas užterštumas yra negailestingas odai. Mūsų aplinkos pokyčiai, mikrodalelės ir išmetamos dujos turi tiesioginę įtaką odos būklei. Oda tampa užteršta, dusinama ir negali tinkamai atsinaujinti.


01 "ĮJUNKITE" odą užmerktomis akimis

Užteršta oda bando save apsaugoti gamindama daugiau laisvųjų radikalų. Tačiau jos neįmanoma atnaujinti pakankamai greitai, o pasekmės išlieka visam laikui. Padidėja dehidratacija, sumažėja ląstelių gyvavimo laikas ir kolageno gamyba.

SOS AKIMS : Ypač pažeidžiamas akių kontūras nukenčia pirmasis. Akys praranda savo spindesį, oda išsausėja, raukšlės tampa daug gilesnės.
Akių jaunystės atkūrimui PHYTOMER sukūrė išskirtinį produktą: PIONNIÈRE XMF Reset Eye Fluid , jaunystę išsaugantis ginklas, kuris pakelia akių vokus, naikina senėjimo požymius ir atkuria akių spindesį tik per 1 savaitę.

SOS PAPILKĖJUSIAI ODAI : Raukšlės paženklina veido bruožus, o oda tampa blanki. Laimei, mes turime taršą neutralizuojantį produktą SOUFFLE MARIN Energizing Oxygenating Serum , kuriame gausu su teršalais kovojančių, dešimteriopai daugiau šviesumo odai suteikiančių ir tonizuojančių jūrinių ingredientų.


02 Pristatome aplinkai draugiškus ingredientus

PHYTOMER valo ir šviesina odą dėl 2 aukštos kokybės, nuo taršos apsaugančių jūrinių ingredientų:

> Ypač svarbi biotechnologinė revoliucija su ALGORESET

Jo tikslas: atstatyti neužterštos odos savybes.

Žaliųjų technologijų priešakyje žengiantis, aplinkai draugiškas kompleksas sujungia 2 vienas kitą papildančius jūrinius ingredientus:

  • - Oligofurcelarinas, jūrinis cukrus išgaunamas aplinkai draugišku ekstrakcijos metodu, kuris sukuria nuo teršalų apsaugantį sluoksnį odos paviršiuje ir saugo nuo dehidratacijos.
  • - Mėlynieji mikrodumbliai, auginami foto-bioreaktoriuose PHYTOMER laboratorijose, kurie turi išskirtinių nuo taršos apsaugančių savybių.

> Valymas su PAJŪRINE GVAIZDE

Jos tikslas: detoksikuoti veidą ir apsaugoti jį nuo taršos bei tabako dūmų.

Šis, rožiniais žiedais padabintas, jūrinių pakrančių augalas geba išgyventi apleistuose pramoniniuose rajonuose, kurie užteršti sunkiaisias metalais, dėl ypatingo gebėjimo pašalinti dirvoje esančius nešvarumus.


03 Atiduokite mums visas savo odos problemas

> Kova su papilkėjusia veido oda, kad išnyktų visi teršalų pėdsakai:

Stebuklingas produktas: SOUFFLE MARIN Cleansing Foaming Cream
Pažadas: išvalo odą nuo nešvarumų, kad atsiskleistų sveikos odos grožis.


> Miegokite, kad būtumėte dar gražesnė, bet suteikite odos ląstelėms viską, ko reikia jų atsinaujinimui:

Jau vėlyvą popietę ląstelės yra užterštos, silpnesnės ir prasčiau funkcionuojančios. Joms reikalingas efektyvus valymas, kad galėtų dirbti geriau. Be to, šalia visada yra stresas, kenksmingi išoriniai faktoriai ir senėjimas.
Stebuklingas produktas: RECHARGE NUIT Crème Renfort Jeunesse
Pažadas: visiškai atsinaujinusios ląstelės, kad Jūsų veido oda būtų matomai pailsėjusi ir jauniau atrodanti.


> Griežta SPF apsauga

Nuo pirmųjų saulės spindulių venkite bet kokio papildomo kenkimo savo odai.
Stebuklingas produktas: CC CRÈME Skin Perfecting Cream SPF20
Pažadas: atkuria odos tekstūrą, išlygina odos spalvą, dešimteriopai pagerina natūralų odos spindesį ir suteikia ilgalaikį drėkinimą. Nepamirškite SPF20 apsaugos ir natūraliai atrodančios odos efektą.