Pažangiausia tyrimų laboratorija

Pačioje laboratorijos širdyje sutelkta pasišventusių darbui mokslininkų - odos biologijos ir ląstelių veikimo ekspretų - komanda, kuri dirba ieškodama kitos kartos aktyviųjų ingredientų

3 tyrimų grupės vieningai dirba, kad sukurtų ypač rafinuotus odos priežiūros produktus:

Moksliniai atradimai01

Svarbiausia tyrimų komanda dirba ieškodama ir tyrinėdama naujus dumblius, augalus ar mikroorganizmus, kurie galėtų turėtų odai naudingų medžiagų.  

Įrodytas efektyvumas02

Pritaikymų komanda atlieka in vitro testus odos ląstelėms, kad įsitikintų neseniai atrastų aktyviųjų ingredientų efektyvumu.

Ekspertų sukurtos formulės03

Naudodami patikrintus aktyviuosius ingredientus kaip pagrindą, trečioji ekspertų komanda kuria modernias, klientų bei profesionalų poreikiams pritaikytas, formules naujiems produktams.

Précécent Suivant

Rudieji dumbliai Weaving Algae - drėkinamasis stebuklas

Reprodukcijos pagrindo surinkimas

Mokslininkai surenka dumblių Alaria algae pagrindines dalis, nes jos savyje turi daugiausiai reprodukcinių ląstelių. Ši augalo dalis panardinta į vandenį iš karto paskeildžia dumblių sporas. 

Auginimas in vitro būdu laboratorijoje

Jūros vanduo valo dublius bei leidžia jiems toliau augti iš sporų. Mokslininkai patalpina plonomis virvutėmis aptrauktą rėmelį, prie kurio prisitvirtina jauni dumbliai, kad galėtų toliau augti.

Auginimas ant virvučių

Spalio mėnesį jauni dumbliai ant plonų virvučių yra įdedami atgal į jūros vandenį, dumblių lauke prie Saint Malo. Taip jie stabiliai užauga iki subrendusių dumblių.

Derliaus nuėmimas ir džiovinimas

Derliaus nuėmimas prasideda balandį ir trunka du mėnesius. Švieži dumbliai yra netrukus išdžiovinami, kad išsaugotų geriausias natūralias savybes.

Išgavimas

Išdžiovintas dumblis yra patalpinamas į švarų vandenį ir jame paskleidžia savo aktyviausius ingredinetus. Po pusantros valandos vanduo yra filtruojamas, kad būtų galima išgauti drėkinamąjį aktyvųjį ingredientą - Weaving Algae.

Formulės

Weaving Algae dedamas į drėkinamuosius PHYTOMER produktus, dėl savo ypatingų galių atnaujinti odos vandens rezervuarus. Šie rezervuarai susijungia ir tarsi užsidaro, kad sumažintų dehidrataciją.

Daugiau apie drėkinamuosius produktus

Jūrinių biotechnologijų pradininkas

PHYTOMER yra viena iš nedaugelio jūrines biotechnologijas įvaldžiusių kosmetikos kompanijų pasaulyje. Mokslininkai panaudoja jūrinius mikroorganizmus, kad sukurtų naujus, precedento neturinčius, natūralius aktyvius ingredientus.

Ši aukštųjų technologijų biochemija, iškilusi dėl medicinos ir farmacijos pramonės, žengia pirmyn su vis efektyvesnėmis ir daug pojūčių suteikiančiomis formulėmis, taip pat sumažindama neigiamą poveikį aplinkai. 

Turintį unikalų biotechnologinių žinių bagažą, PHYTOMER Pažengių Tyrimų komanda sukurė naujos kartos aktyviuosius ingredientus: EPS echopolisacharidus, unikalius ir nepakartojamus natūralius cukrus. Jie įeina į XMF, ektremalų jūrinį užpildą, kuris lygina raukšles jau po 1 valandos, ir VMR, galutinį odos tobulintoją, turintį galingų odos tekstūrą atkuriančių savybių.*

Inovacijų galia matomiems ir moksliškai įrodytiems rezultatams.

* Atlikti in vitro testai ingredientams.

Aktyvių jūrinių ingredientų kolekcija

Su aistra inovacijoms, besivystydami PHYTOMER visada pirmenybę teikė moksliniams tyrimams. Per pastaruosius 40 metų, tyrimų ir vystymosi komanda pristatė aktyviuosius jūrinius ingredientus, kurie pasižymi rekordiniais pasiekimais.

Daugiau apie aktyviuosius ingredientus


OLIGOMER®

Šis nepaprastas jūros vandens koncentrato ektraktas turi visus reikalingus mikroelementus, kad kūnas išliktų gyvybingas ir subalansuotas. Šį ingrediento gamybos paslaptis užtikrino PHYTOMER išskirtinumą daugiau nei 40 metų. Dėl stiprių mineralais papildančių savybių, kūnas papildomas energija.

Jūrinis pelynas

Šis dietinis augalas pasirinktas PHYTOMER komandos nusitaiko į susikaupusius cukrus ir priverčia riebalų ląsteles "laikytis dietos". Autentiškas chronobiologinis aktyvusis ingredientas, Jūrinis pelynas kovoja su cukrų kaupimusi nakties metu ir skatina jų pasišalinimą prieš pabundant. 

XMF*

Šis aukštos kokybės, tvarus ir 100% natūralus jūrinis cukrus yra gaminamas PHYTOMER laboratorijoje naudojant biotechnologijas. Turi lyginamųjų ir oda tankinančių savybių, sukuria nematomą plėvelę veido paviršiuje, kad oda iš karto atrodytų gražesnė, o senėjimo požymiai - mažiau pastebimi. Tik patekęs į odą, šis ingredientas tankina odą, kad ji būtų stangresnė. * Ekstremalus jūrinis užpildas.

Seastem

Jūros dumblių kamieninės ląstelės. Aukštosiomis technologijomis sukurtas molekulių junginys, išgaunamas iš rudųjų dumblių, suteikia energijos odos kamieninėms ląstelėms, kurios aktyviai koreguoja raukšles ir optimizuoja ląstelių veiklą. Šis kompleksas atkuria ląsteles ir tankina odos audinius. 

Ankstesnis Kitas
1 2 3 4