Pagaminta Prancūzijoje

Jau trys PHYTOMER kartos kuria precedento neturinčius jūrinius aktyviuosius ingredientus ir gamina aukštos kokybės produktus, kurie parduodami visame pasaulyje. PHYTOMER išliko nepriklausomu šeimos verslu ir dabar atsakingu už kompaniją yra įkūrėjo sūnus.

Puikiai įsitvirtinę jūrų pasaulio širdyje Bretenėje, PHYTOMER turi virš 200 darbuotojų dvejose savo būstinėse: pagrindinėje Saint Malo ir gamybos vietoje Mont Sain-Michel įlankoje. 

Rūpestingas požiūris į poveikį aplinkai

Visuose gamybos etapuose didžiausias dėmesys skiriamas saugiems aplinkai metodams, kad jūrinės ekosistemos bio-įvairovė - gausi, tačiau pažeidžiama - būtų išsaugota. 

Atsinaujinanti energetika Jūros dumblių auginimas Aplinką tausojantys išgavimo metodai Vandenį filtruojantys sodai

Kokybė ir rezultatai

Tik dėl jūrinių ingredientų, unikalių formulių ir intergruotos produkcijos vietos, PHYTOMER kontroliuoja visą savo produktų gamybos procesą tobuloje autonomijoje, nuo žaliavų iki galutinio produkto.

PHYTOMER atlieka labai griežtus patikrinimus kiekviename gamybos žingsnyje, kad garantuotų nepriekaištingą kokybę ir galėtų stebėti produkcijos gamybą siekiant įtvirtinti standartus. Nuo 2012-ųjų metų PHYTOMER tapo viena pirmųjų kosmetikos kompanijų turinčių ISO22716 sertifikatą, pažyminti puikius gamybos procesus.

PHYTOMER produktų ir procedūrų efektyvumas yra sistemingai tikrinamas bei moksliškai įrodomas nepriklausomų laboratorijų.

Šio produkto ženklo kokybę patvirtina prekyba daugiau nei 10,000 vietų visame pasaulyje.

Pagalba bio-įvairovei

Jūra – tai geriausias natūralių ingredientų šaltinis, kuris suteikia be galo daug galimybių kosmetikos tobulėjimui. PHYTOMER išvystė aukšto lygio technologijas, sugebančias išgauti esmines naudingas medžiagas, tuo pačiu išsaugodama nepaprastus jūros turtus.

Pažangiausias jūrinių biotechnologijų panaudojimas žymiai sumažina sintetinių produktų naudojimą ir leidžia kuo mažiau ingredientų surinkti iš natūralios aplinkos.

Patys mikroorganizmai, auginami mūsų laboratorijoje, išskiria aktyviuosius ingredientus, tad nereikia cheminių tirpiklių ar naudoti vertingus jūros išteklius.