Aktyvūs ingredientai

> Kitas

ADIPO-3

ADIPO-3 yra išgaunamas iš mastikinės pistacijos dervos Viduržemio jūros regione. Apdirbamas ekologišku būdu, šis ypač aktyvus aliejus kovoja su adipocitais.
PHYTOMER mokslininkai atrado, kad šis ingredientas ženkliai sumažina riebalų sankaupas, sulėtina naujų riebalinių ląstelių kaupimąsi, aktyviai sutankina jungiamąjį audinį, nes tai būtina odos tonizavimui ir stangrinimui.

MORPHO DESIGNER Contouring Crystal Emulsion

ALGORESET

ALGORESET (Oligofulcelaranas ir mėlyni mikro dumbliai): naujausios biotechnologijos būdu išgautas jūros dumblių kompleksas.
Oligofurcelaranas – tai jūrinis cukrus išgaunamas naudojant tik aplinkai nežalingus metodus. Jis pasižymi gebėjimu sudaryti apsaugantį sluoksnį and odos ir taip apsaugoti ją nuo išsausėjimo.
Mėlynasis mikro dumblis yra auginamas fotobioreaktoriuose ir išgaunamas naudojant tik nežalingus procesus. Jis pasižymi puikiomis valomosiomis savybėmis.
Kartu šie puikūs ingredientai sudaro ypač efektyvų kompleksą, kuris apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio ir skatina ją atsinaujinti.

> PIONNIÈRE XMF Reset Eye Fluid

ECO-CHLORELLA

Tai žaliųjų mikrodumblių ekstraktas praturtintas peptidais ir amino rūgštimis. Jis pasižymi gebėjimu atkurti odą, kurios nauja struktūra stipresnė ir geriau tonizuota. Šis biotechnologijų būdu išgaunamas ingredientas gerbia tiek mikrodumblius, tiek aplinką: būdamas vandeningoje terpėje mikrodublis yra įpjaunamas natūraliu enzimu, be jokių tirpiklių ar chemikalų, ir išgaunamas Eco-Chlorella ekstraktas. PHYTOMER mokslininkai pasirinko šį ekstraktą dėl jo išskirtinių odą stangrinančių ir tonizuojančių savybių*.

> REMODÈLE Tonic Body Gel

*Atlikti in vitro testai ingredientui.

EPS AMM

EPS AMM Absolute Marine Matifilier (jūrinis visapusį matiškumą suteikiantis echopolisacharidas): iš karto juntamas poveikis - matinė oda, biologinis poveikis - priešuždegiminis: ant odos paviršiaus sukuriama nematomą natūralią plėvelę, kuri kaip kempinė sulaiko sebumą, bet neišsausina odos. Valomasis dermos kompleksas: reguliuoja riebalinių liaukų veiklą ir riebalų gamybą, saugo nuo bakterijų dauginimosi, neleidžia susidaryti inkštirams, saugo odą nuo uždegiminių reakcijų.

> ACNIPUR Blemish Solution Fluid

ETINOKOLAGENO C KOMPLEKSAS

Jūrinis pankolis (Marine Criste) tai augalas, kuris auga jūros pakrantėse, tarp arba ant akmenų bei uolų. Jų dydis varijuoja nuo 20 iki 50 cm ir vasara žydi geltonais žiedais. Randamas Anglijos kanalo, Atlanto ir Viduržemio jūros pakrantėse.Patentuotas RETINOKOLAGENO C KOMPLEKSAS iš Jūrinio pankolio suteikia retinolio efektą, skatina ląstelių atsinaujinimą, reguliuoja keratino gamybą, mažina pigmentines dėmes, tonizuoja odą ir suteikia spindėjimo, glotnina.

EXPERTISE ÂGE CONTOUR Intense Youth Eye Cream

Globalus Jūrinis Formuotojas GMR

Globalus Jūrinis Formuotojas (GMR - Global Marine Reshaper) - natūraliai susintetintas planktoninis jūrinis organizmas, randamas Guérande mieste, Prancūzijoje. Šis biotechnologinis ingredientas turi trigubą veikimą bei perorganizuoja odą 360 laipsnių. Sutankina odos struktūrą sustiprindamas audinius, tarsi architektas sutvirtina odos sudėtį ir gerina ląstelių sukibimą odos paviršiuje*. Diena po dienos oda tampa stangresnė ir labiau tonizuota, tarsi būtų patempta.

> STRUCTURISTE Firming Lift Cream

* In vitro testas atliktas ingredientui.

Glycosea

Glycosea: kompleksas iš planktono, mineralų ir mikroelementų, išgautas biotechnologijų būdu, neutraliu PH - akimirksniu sumažina odos jautrumą, sudirgimą. Mažina odos uždegimą. Puikiai drėkina, prisotina mineralais ir mikroelementais. Stiprina odos gebėjimą apsaugoti save*.

> DOUCEUR INTEMPORELLE Restorative Shield Cream


* In vitro testai atlikti ingredientui.

HYDRAFUSION

Aukštųjų technologijų Oligofurcellaran koncentratas išgautas iš raudonųjų dumblių Furcellaria lumbricalis, kurie plačiai paplitę Skandinavijos vandenyse. Šis koncentratas gaunamas hidrolizuojant žaliuoju metodu (kritinis CO2 išskyrimas) ir po to padaromas kompleksas su jūriniais mineralais. PHYTOMER mokslininkai atrado, kad HYDRAFUSION yra greitesnis ir efektyvesnis būdas pridrėkinti odą nei hialurono rūgštis*. Instrumentiniai bandymai parodė, kad šis koncentratas jau po pirmos dienos lenkia hialurono rūgšties pasiekimus, pastarąją naudojant net dvi savaites. Bendras odos drėgmės lygis su laiku tik gerėja.

>HYDRASEA NIGHT Plumping Rich Cream

* In-vivo testai ingredientui.

JŪRINĖ LELIJA

Šis pakrančių augalas auga Hoedic ir Houat Bretanės salose bei turi išskirtinių savybių stabdyti melanino sintezę tiek dienos, tiek nakties metu. PHYTOMER mokslininkai naudoja šį augalą, kad pagražintų į šlakus linkusią odą, kurie yra senėjimo ar deginimosi saulėje požymis, bei suteiktų odai spindesio.

> WHITE LUMINATION Brightening Serum

JŪRINIS PELYNAS

Jūrinis pelynas yra pakrančių augalas, kuris natūraliai veisiasi prie druskingų  pelkių, upių žiočių ir pievų prie Atlanto ir Anglijos kanalo. Šis jūrinis ingredientas, turintis nuostabų liekninamąjį efektyvumą, kovoja su cukrumis, kad adipocitai laikytųsi dietos*. Naktį, Jūrinis Pelynas riboja cukraus pasisavinimą, kad sumažintų riebalų kaupimąsi*. Prieš pabundant, jis stimuliuoja ir optimizuoja riebalų pasišalinimą*. Naktis po nakties, figūra vis dailesnė, o riebalų kiekis matomai sumažėjęs.

> GLYCOLIGHT Night Contouring Bi-Gel

*Atlikti in vitro testai ingredientui.

Top of Page